Kolikrát ještě budu psát o Zubové?

neděle 5. červenec 2009 22:40

Přátelé a přítelkyně z ČSSD mi dělají v poslední době radost, páchají jednu botu za druhou. A to jsem, jsa v tomhle ohledu pesimistou, věřil, že oni ti oranžoví podzimní parlamentní volby snad ani nemůžou prohrát. Našel jsem etalon hlouposti, je to mistr světa Paroubek, udělat tolik nominačních seků v jednom měsíci, to chce fakt sexy mozek, doufám, že alespoň toho prvního ze sousloví má dostatek, toho druhého se mu nedostává...

Nejsem rád neproduktivní, ono je někoho jen tak hanět trochu divné, ale nominace Brožové, Zubové, Šlégra, odsunutí Foldyny, potvrzení Ratha... Jen tak dál, není Posselt taky sociální demokrat? To by stálo za nominaci...

Jsem bohužel skeptický vůči kvalitě průměrného voliče, věřím v rozumný výsledek voleb pokud jde volit tak 40% lidí. Jinak se projeví volba průměrného voliče, a to si pak všichni musíme pevně držet peněženky. Ten průměrný volič totiž chce peníze těch kteří vydělávají, naše peníze.

Co chce ovšem fluktuantka Zubová? Práci ve sněmovně flákala, ale svoje zájmy hájila kvalitně, vládu našeho státu položila v předsednictví, stranu zelených dokázala dostat pod hranici volitelnosti, radar zásadně odmítá a svému sovětskému manželovi vylepšila "umělecké" obchody. Co ještě dělá pro Putina?

O paní Zubovou mi nejde, její politická budoucnost bude krátká, ale to, že ji sociální demokracie nominovala na volitelné místo kandidátky za Prahu, to je na pováženou, trochu mě to děsí. Takže ještě jednou, ta žena rozvrátila vlastní stranu, která v té době byla v opozici proti socdem, potom pomohla sundat koaliční vládu jejíž poslankyní byla, pak spoluzaložila novou zelenou stranu a přes rudé milióny vražené do kampaně dramaticky prohrála volby do EP, a teď? Bude kandidovat za ČSSD do podzimních voleb. Ta žena má práh soudnosti položený ještě níž než Dr. Rath. Volte ji, plačte.

Václav Kounovský

Související články


Václav Kounovský

Václav Kounovský

Politika, etika, ekologie, sociologie a technika. To vše od nevzdělance. Tedy až na tu techniku.

Jsem pro odpovědnost, nevidím za obzor, ale za dnešek snad ano. Preferuji kritické myšlení, nemám rád zkratky. Sám je ale někdy používám.

REPUTACE AUTORA:
0,00

Seznam rubrik

Tipy autora

Oblíbené stránky