Aston se nám zbláznil! Vzteklina?

pondělí 22. červen 2009 21:02

www.neff.cz

Pondělní úvodník Neviditelného psa stojí za to. Ondřej Neff již zcela ztratil soudnost, asi. Jinak si to neumím vysvětlit. Opřel se v něm tam tak tvrdě do aktuálního článku Miroslava Bednáře, do článku, který jeho vlastní redakce pustila ven, že se musím ptát, jsme svědky zrodu nejvyššího cenzora? Je to vlastně dost divné...

Miroslav Bednář asi šlápnul Astonovi na kuří oko, byl mu na Psu uveřejněn článek, článek který je zjevně v rozporu s tím, co si myslí duchovní otec toho webu, proto vzal Aston do ruky klacek a žene provinilého autora ven. Sám souhlasím asi jen tak s polovinou toho, co pan Bednář napsal, ale skutečně nenapsal nic špatného, nepochopitelného, protizákonného, sprostého, nic proti logice, ani nic proti Astonovi nebo proti NP.

To Aston teď vypadá jako ta potrefená husa co se ozvala. Za posledního půl roku jsem si všiml mnoha velmi přímočarých reakcí Astona na různé lidi, politiky, činitele, novináře a taky mnoha a mnoha myšlenkových zkratek a překlepů, chyb. Na obojí jsem také možná expert, ale alespoň nikomu nepíšu jako pan Neff: "ne, zde ne, jděte s tím někam jinam". Znamená to, že právě začal psát seznam autorů jejichž články už nebude redakce ani číst, black list?

Myslím, že na NP je nejlepší právě ten široký prostor, který zde dostávají různé myšlenkové proudy. Široké portfolio autorů, jejich různé profese, a jejich pohled na naši společnost skrze život který žijí. Každý je jiný. Pokud se začne z tohoto "klubu" těch co se chtějí vyjadřovat a priori vylučovat, NP tím něco ztratí.

Asi už mi také nikdy nikdo na NP nic neotiskne, ale říkám: Tudy cesta nevede!

Václav Kounovský

Václav Kounovský

Václav Kounovský

Politika, etika, ekologie, sociologie a technika. To vše od nevzdělance. Tedy až na tu techniku.

Jsem pro odpovědnost, nevidím za obzor, ale za dnešek snad ano. Preferuji kritické myšlení, nemám rád zkratky. Sám je ale někdy používám.

REPUTACE AUTORA:
0,00

Seznam rubrik

Tipy autora

Oblíbené stránky