Demokratická strana zelených?

pátek 5. červen 2009 08:14

Paní Zubovou vidím všude, na každém rohu, dokonce se mi o ní už i zdálo. Když jsem se probudil, uvědomil jsem si, že to byla jiná žena, tahle se jmenovala Zubovová. To máte jako ten sen o billboardech za korunu....

Věřím, že máte stejnou zkušenost, tedy že omlazenou tvář paní Zubové potkáváte na každém desátém kilometru. Ty billboardy musely stát desítky milionů. Kde na to nová strana vzala? Že by pan opakovaný manžel a původem sovětský výtvarník a prý i agent KGB straně půjčil? Že by na to stačilo prodat pár obrazů panu Rathovi a Paroubkovi? Ty díla dodána byla, to není drb, ale taková odměna za ně jistě nepřitekla. Zajímavé je ale třeba to, že středočeské hejtmanství nakupovalo od pana Zubova velmi brzy po nástupu pana Ratha do úřadu, a od pádu naší vlády to také nebylo v čase moc daleko. Kvality umělce Zubova doporučuji posoudit na jeho webu, i o jeho pravdomluvnosti a solidnosti se tu mnoho dovíme, stačí se podívat do sekce "naši obdivovatelé".

Nezištná dodávka výlepové plochy je u nás tou nejsnazší formou politické korupce. Dělaly to, bohužel, všechny strany, ale žádná tak nešikovně. Ta strana skoro neexistuje, je to strana jedné tváře a dvou měsíců. Tím nechci shazovat její řadové členy, jistě tam sklouzlo mnoho lidí, kteří to myslí vážně s naší přírodou, ekologií. Ale, co jiného si mám myslet, když na mě stále koukají jen ty jedny oči? 

Nexistuje náhodou vazba mezi marketingovou agenturou najatou ČSSD a tou kterou si najímá strana zmíněná v nadpise? Pokud ano, tak mi to vadí, ptáte se proč? Protože je tu otázka, kdo tu agenturu platí? Ta strana která vznikla před pár měsíci? Nebo ta druhá, u nás nejstarší?

Na webových stránkách strany jsem se nic o financování nedozvěděl, stejně jako o tom, že právě hlas paní poslankyně sestřelil naši vládu v předsednictví EU. Ptám se tedy, jako občan, jaké jsou zdroje financí volební kampaně této strany? Kdo a proč ji financuje? Je to odměna za již odvedenou práci, nebo nás to nejlepší teprve čeká? Co nás to ještě bude stát? Temelín? Radar? Nebo jenom, a bohužel znovu, veřejné peníze?

PS: Jestli strana zpětně doloží bankovní úvěr, budu se tomu smát podobně jako zbohatnutí mašinfíry Standy Grosse.

Václav Kounovský

Václav Kounovský

Václav Kounovský

Politika, etika, ekologie, sociologie a technika. To vše od nevzdělance. Tedy až na tu techniku.

Jsem pro odpovědnost, nevidím za obzor, ale za dnešek snad ano. Preferuji kritické myšlení, nemám rád zkratky. Sám je ale někdy používám.

REPUTACE AUTORA:
0,00

Seznam rubrik

Tipy autora

Oblíbené stránky