Nechci a nechci a nechci, mám si dupnout?

úterý 29. březen 2016 18:51

Čína je přeborníkem v zabíjení, věznění a útlaku vlastních občanů. Zabili stovky miliónů vlastních lidí, skoro tolik jako Rusové a stejně jsou velmocí. Jsou velmocí díky počtu občanů, kteří jim "zbyli"? Díky otrocké práci? Díky dětské práci? Díky tomu, že náš západ jejich nové "kapitalistické" způsoby akceptoval?

Stojí nám levné čínské zboží za to? Nikoli. Evropa přesunula fyzickou práci ve spotřebitelském průmyslu do Číny, výsledkem je, že Evropané nechtějí pracovat rukama a IQ průměrného europoslance se brzy začne blížit 95, někde se ti odboráři chytit musí. 

Čínští komunisté si začínají myslet, že si můžou koupit cokoli a začínají u nás. Zeman jim pomáhá způsobem, který hraničí s vlastizradou.

Prezident Zeman je vlastizrádce, prohlásil, v Čínské státní televizi, že nás EU a USA utiskovaly natolik, že jsme neměli samostatnou zahraniční politiku. Pod tlakem USA jsme snad zavrhli instalaci obranného radaru NATO? To není realita. Realitou je, že nás naopak ovlivňují ruské tajné služby. Pan Zeman má za kamaráda zaměstnance ruské tajné služby a za poradce čínského agenta.

Pan Zeman je minimálně nevědomým spolupracovníkem ruských a čínských tajných služeb, i kdyby o tom nevěděl, tak jeho poradci s těmito službami spolupracují. Nedostanou bezpečnostní prověrku. Je tu i varianta že pan Zeman trpí stařeckou demencí, ale to je nemoc plíživá a inteligentní člověk si všimne že ztrácí kompetence které měl a měl by se sám vzdát funkce.

Dnešní dění je nepřijatelné a moje dupnutí je bez šance na změnu poměrů, dupat nás musí víc...

Václav Kounovský

Václav Kounovský

Václav Kounovský

Politika, etika, ekologie, sociologie a technika. To vše od nevzdělance. Tedy až na tu techniku.

Jsem pro odpovědnost, nevidím za obzor, ale za dnešek snad ano. Preferuji kritické myšlení, nemám rád zkratky. Sám je ale někdy používám.

REPUTACE AUTORA:
0,00

Seznam rubrik

Tipy autora

Oblíbené stránky