Nejlepší obranou je útok?

středa 23. březen 2016 16:23

Tato empirika možná platí. Pan Babiš to dnes v parlamentu předvedl. Takovou snůšku demagogie, populismu, lží, jsem za svůj život snad ještě neviděl. Oslovoval důchodce, učitele, lidi s nízkými příjmy, vše pokřiveně a populisticky, ale je to mnoho voličů...

Tento člověk nemá čest ani páteř. Je to největší zloděj státních financí a zároveň ministr financí. Počítat do svých firemních odvodů povinné odvody za zaměstnance je opravdu cíleno na občany, kteří nevědí jak daně fungují. Právě tyto povinné odvody za zaměstnance dělají snad 90% daní, kterými Babiš argumentuje.

A jen pro jistotu, ten člověk byl agent STB a rozhodně podepsal spolupráci. Opak tvrdí jen on a jeho řídící orgánové :-), Ústav paměťi národa i archivy STB říkají něco jiného, soud nemohl rozhodnout jinak, všichni zaměstnanci STB i řízený agent vypovídali stejně a jiný přímý svědek neexistuje. Pro nás by mělo být varováním právě to, že ty nejdůležitější doklady byly včas skartovány.

PS: Jak si prosadil své prioritní vystoupení snad ani není potřeba kometovat.

Václav Kounovský

Václav Kounovský

Václav Kounovský

Politika, etika, ekologie, sociologie a technika. To vše od nevzdělance. Tedy až na tu techniku.

Jsem pro odpovědnost, nevidím za obzor, ale za dnešek snad ano. Preferuji kritické myšlení, nemám rád zkratky. Sám je ale někdy používám.

REPUTACE AUTORA:
0,00

Seznam rubrik

Tipy autora

Oblíbené stránky