Psát či nepsat, toť otázka.

čtvrtek 3. březen 2016 19:30

Titulní stránka webu Lidovek stále prodělává nějaké změny, evoluce je věc pozitivní, ale toto je spíš devoluce (jestli něco takového existuje).

Mě to ale spíš přijde, že v tomto případě jde o to, aby se upozadili každý nekontrolovaný názor. Neviditelný pes, blogy... vše je až někde na chvostu dlouhé úvodní stránky. Náhodný čtenář na ně nenarazí.

Mnozí jistě mají Psa i Bigloggera v odkazech či oblíbených stránkách, ale tím se tato skupina lidí uzavírá.

Nesouhlasím s tímto vývojem a protestuji vůči němu. Vlastník ví dobře proč to dělá, obě tyto nezávislé platformy jsou pro něj součástí "pražské kavárny", Babiš i Zeman to vnímají podobně. Kolik článů na NP či BB chválilo pana ministra a majitele mediálního konglomerátu nebo pana Zemana?

Docela dlouho jsem nepsal, měl jsem k tomu příjemné rodinné důvody, tento blog mi dal syna, bez legrace, je to realita. Mám tedy důvod se vypsat z těch několika desítek měsíců, proto budu psát až do Apríla, potom skončím definitivně a nasadím si šaškovskou čepici. Snad mi to netípnou :-), budu konstatovat fakta v souvislostech.

Václav Kounovský

Václav Kounovský

Václav Kounovský

Politika, etika, ekologie, sociologie a technika. To vše od nevzdělance. Tedy až na tu techniku.

Jsem pro odpovědnost, nevidím za obzor, ale za dnešek snad ano. Preferuji kritické myšlení, nemám rád zkratky. Sám je ale někdy používám.

REPUTACE AUTORA:
0,00

Seznam rubrik

Tipy autora

Oblíbené stránky