Rýmička "Kalašnikov"

středa 27. leden 2016 09:29

Pan Zeman se zase ukázal jako ne-prezident, je to prostě hospodský přísedící, jednoduše kibic na té nejnižší úrovni hry, nekecá do šachu, mariáše, spíš do prší či dámy.

Zeman řekl co řekl, o jeho inteligenci nepochybuji a sám částečnou stařeckou demencí trpím již ve 46 letech, mě vadí jiná část této kauzy a tu, kupodivu, skoro nikdo nezmiňuje.

Pan Zeman reagoval na otázku/konstatování dámy z publika: "pan Sobotka určitě nestojí za českým národem, ale proti němu".

Tento člověk, ve funkci prezidenta České republiky, v odpovědi nezačal hájit premiéra, byť třeba jen formálně, ale odpověděl takto:

„Chcete-li se zbavit jakéhokoli politika, prezidenta nevyjímaje, je k tomu jediná demokratická cesta - a to jsou svobodné volby, které v daném případě budou za rok. Vypadáte mladě, takže roku 2017 se zcela určitě dožijete. A pak existuje nedemokratická cesta - a ta se jmenuje Kalašnikov“

Zdroj:http://zpravy.idnes.cz/jak-se-zbavit-sobotky-zeman-zminil-kalasnikov-nevkusne-rekl-chovanec-12v-/domaci.aspx?c=A160126_113607_domaci_kop

Takže, podle českého prezidenta, nestojí český premiér za českým národem, republikou? Nehájím pana Sobotku, není dobrým premiérem (podle mého názoru voliče pravicových stran), ale je prostě premiérem České republiky a vyšší ústavní činitel ho má hájit nebo se pokusit o jeho odvolání.

Neděje se to a návodem pana Zemana jsou další volby nebo samopal kališnikov? Pak tu máme znovu na stole vlastizradu. S plným vědomím toho co píši, pan Zeman je ve funkci prezidenta České republiky a nehájí její zájmy, hájí zájmy Ruska, to se stalo realitou. Jeho praxe ve funkci vede k polarizaci společnosti a dehonestaci našeho ústavního systému a to vše se děje v zájmu Ruska.

Václav Kounovský

Václav Kounovský

Václav Kounovský

Politika, etika, ekologie, sociologie a technika. To vše od nevzdělance. Tedy až na tu techniku.

Jsem pro odpovědnost, nevidím za obzor, ale za dnešek snad ano. Preferuji kritické myšlení, nemám rád zkratky. Sám je ale někdy používám.

REPUTACE AUTORA:
0,00

Seznam rubrik

Tipy autora

Oblíbené stránky