Ukrajina?

úterý 26. srpen 2014 18:36

Co pro nás znamená chování rusů na Ukrajině?

Abych naštval co největší množství rusofilů, píši rus s malým počátečním písmenem. V češtině je rus vlastně i švábem, to je hrozně otravný a nezničitelný hmyz. Mám i kamaráda Švába, ale ten se opravdu píše s velkým Š, s velkým R můžeme psát naše rusofily, Rklaus, Rmacek, Rzeman, Remek.

Asi to moc nechápu, nevím, jak by se chovala naše vláda a třeba i ti zmínění rusofilové, pokud by se Maďarsko snažilo zabrat jihovýchodní část naší republiky včetně Brna, nebo kdyby Poláci zabírali Těšínsko. Historické důvody se jistě dají najít, ale jaký se píše rok? 2014.

Proč někdo hájí rusy? Proč jim poskytuje podporu? Jejich média jsou schopná libovolné manipulace, proč jim poskytovat něco jako mezinárodní podporu, chceme obhajovat jejich činy? Já nechápu to podlézání ze strany našich rusofilů.

Dneska, prý omylem, seskočili ruští výsadkáři na Ukrajinské území. Juj. Poprvé se přiznali, že jsou to jejich lidé, vojáci, za rok se dozvíme, že Malajsijské letadlo sestřelili opravdu přímo rusové a že se omlouvají rodinám cestujících. 

Já už nikdy nenapíšu rus s velkým prvním písmenem, Ukrajinec může chybovat, jistě, rus věří že vládne světu a nechybuje nikdy. Pan Rmacek ve své glose k nedávnému výročí intervence spřátelených armád do našeho státu připomněl, že to nebyli jen rusové, prý to byli také Němci, Poláci, Maďaři, Rumuni a nejspíš i Ukrajinci, chucpe. Jistě byli to komunisté, ale ruští komunisté pane Rmacku, ti rozhodli o té intervenci. Máme zapomenout na životy utracené v Maďarsku, Polsku, Čechách, Litvě, Gruzii?

Pane doktore Rmacku, o co vám jde? Máme si rusů vážit na věčné časy protože zvrátili vývoj druhé světové války, té války, kterou zároveň sami vyvolali? Nebo pro schopnost zabít hladem nejvíc svých vlastních občanů? V celé historii lidstva? Násilně přesunout nejvíc rodin do naprosto jiného sociálního prostředí? rusové mají světový rekord na všechno co současná euroamerická společnost odsuzuje, a to je naše společnost, náš svět.

Já si rusa nevážím, je to hmyz. Nicméně jistě existuje mnoho miliónů občanů agesivního státu se jménem Ruská federace, kteří si moji individuální úctu zaslouží. Až svrhnou Putina a nechají si zajít chuť na další území na všech světových stranách, pak se jim Evropa otevře a znovu budu rád psát Rus.

PS: Omlouvám se našim rusofilům za hrubou manipulaci s jejich příjmeními, jinak to nešlo napsat :-).

Václav Kounovský

Václav Kounovský

Václav Kounovský

Politika, etika, ekologie, sociologie a technika. To vše od nevzdělance. Tedy až na tu techniku.

Jsem pro odpovědnost, nevidím za obzor, ale za dnešek snad ano. Preferuji kritické myšlení, nemám rád zkratky. Sám je ale někdy používám.

REPUTACE AUTORA:
0,00

Seznam rubrik

Tipy autora

Oblíbené stránky