Fuck Off, Russia...

pondělí 17. březen 2014 19:10

Rusko tančí kozáčka na sudu se střelným prachem, podle našich médií Evropě válka nehrozí, ale to si mysleli i naši předci, na začátku dvacátého století, před propuknutím první světové války. K té druhé světové Rusko také mocně přispělo.

Rusko právě teď možná spouští novou válku. Nejspíš bude malá, ale jsou tu i dlouhodobé predikce, prý je letošní rok vhodný pro velkou válku. Já tento rok takhle nevidím, mému synovi je pět měsíců, nechci bojovat, chci žít. Kolik nás takto nepřipravených muselo v historii projít nečekanou válkou? 

Rusko globálně prohraje, ale Krym nejspíš dostane, ztratí znovu věrohodnost. Pokolikátě už?

Proč se podařilo poučení Německa a Japonska, protože ti nikdy nejeli na vlně komunismu? Protože byli poraženi?

Někdo by měl stále hlasitě připomínat, kolik lidských obětí již způsobili Sověti na tomto světě, našem světě, ve jménu komunismu a socialismu, v jeho stínu, v současnosti, kolik stovek miliónů? Kolik letos, zatím jen tisíce? V Jižní Americe, Africe, Afghánistánu?

Rusku nelze ustupovat, agresora nezastavíte projevem slabosti, ani podanou rukou. Kam ustupovat? K Dněpru, Dunaji, Vltavě?

Václav Kounovský

Václav Kounovský

Václav Kounovský

Politika, etika, ekologie, sociologie a technika. To vše od nevzdělance. Tedy až na tu techniku.

Jsem pro odpovědnost, nevidím za obzor, ale za dnešek snad ano. Preferuji kritické myšlení, nemám rád zkratky. Sám je ale někdy používám.

REPUTACE AUTORA:
0,00

Seznam rubrik

Tipy autora

Oblíbené stránky