Sebestředný Zeman? Počkejme si na Babiše....

sobota 28. prosinec 2013 11:03

Nechci hájit pana Zemana, ale jeho sebestředné vánoční "poselství" bylo jen slabým odvarem toho, co nás jednou čeká, až bude naším novým prezidentem zvolen pan Babiš, stačilo se podívat na jeho TV vystoupení na konci první hodiny vysílání pořadu Otázky Václava Moravce...

Pan Babiš je mediální šikula, na konci první hodiny vysílání, kterou vlastně vysílání tohoto pořadu na ČT1 končí, vylil na hlavu předsedy TOP09 Schwarzenberga vědro plné pomejí. Že to byla jedna lež vedle druhé? Že se jeho protivník v této části "diskuse" už ani nemohl bránit? Účel zjevně světí prostředky.

Co nám jednou řekne bývalý agent a čerstvě zvolený prezident Babiš ve svém vánočním "poselství"? Další snůšku lží? Koho pošle na šibenici, koho do gulagů na Vysočinu? Jak dlouho mu bude trvat, než si vybuduje svůj stát? Svoji státofirmu, svoje zákony, svoje trestné tábory? Přeháním?

Věřme jen, že se agent Babiš nikdy prezidentem nestane. Sice bude již dávno, kvůli a díky němu, zrušen lustrační zákon, ale i volič snad již dávno nahlédne jakým je ten "náš" Andrej člověkem a politikem. Že to od něj bylo těch pět českých na stole při privatizaci Unipetrolu. Že těch nestíhaných úplatků na jeho cestě za bohatstvím bylo mnohem víc, že zničil i pár desítek normálních životů svých podřízených. Snad novým prezidentem nebude ani pan senátor a prezidentský ex-kandidát Okamura, toho kvalifikuje k vyšší funkci snad jen mladá milenka a velká huba.

Doufejme, že budoucím prezidentem bude člověk jiného formátu než je pan Zeman, Babiš nebo Okamura. Daňových zlodějů, korupčníků, rasistů a potencionálních fašistů se u nás najde vždycky dost. Tihle dva poslanci či senátoři se vejdou s rezervou do všech uvedených krabiček, Zeman si zasloužil krabičku vlastní.

Potřebujeme nové a čisté vzory, nenapadá mě teď nikdo jiný než Šimon Pánek. Ale jistě se jich najde víc.

Počkejme si také na novoroční projev exprezidenta Klause v televizi Prima, jako pravicový volič a bývalý Klausovec věřím alespoň v kvalitativně lepší vystoupení. Budu opět zklamán?

Václav Kounovský

Václav Kounovský

Václav Kounovský

Politika, etika, ekologie, sociologie a technika. To vše od nevzdělance. Tedy až na tu techniku.

Jsem pro odpovědnost, nevidím za obzor, ale za dnešek snad ano. Preferuji kritické myšlení, nemám rád zkratky. Sám je ale někdy používám.

REPUTACE AUTORA:
0,00

Seznam rubrik

Tipy autora

Oblíbené stránky