Prý mě zbijí a zabijí...

čtvrtek 15. srpen 2013 11:54

Zabiju tě. Tímto způsobem mi dnes ráno vyhrožoval člověk žijící ze sociálních dávek, člověk placený státem, a to jen proto, že jsem vyfotil jeho "pracovní" skupinu při tom, co dělají stále, tedy nic. Prý na to nemám právo, fotit ho. On ale má právo mě za to zbít či zabít. Bylo to na hraně, násilí bylo cítit ve vzduchu...

Do rvačky jsem se nepustil, jen jsme se tak trochu pošťouchali, neměl jsem po ruce žádnou pomoc a on by mohl přivolat svých pár přísedících soukmenovců. Odešel jsem a čekal jsem úder zezadu, nepřišel, na tom se asi podepsala velikost mého psa, nebo třeba elementární slušnost.

Vzrušující? Mě to spíš štve. Toho chlapa mám vyfoceného a jeho nepracující kolegy také, posílám fotky vám i našemu městu, co bude dál? To latentní násilí je všudy přítomné a nejde o nic nového, zažíval jsem to už před lety jako student v hromadné dopravě, takový dělník ze Škodovky by mi tehdy rád ukroutil hlavu.

Třídní násilí? Můj otec je horník a matka kuchařka, tak si to přeberte. Stejně nakonec jen dostanu pokutu od úřadu na ochranu osobních údajů a pak mi někdo beztrestně rozbije ústa....

Mám se bát i ve dne a ve vlastní ulici? Mám se bát lidí, kteří jsou placení městem, státem? To mě chlapci neznají...

Václav Kounovský

Václav Kounovský

Václav Kounovský

Politika, etika, ekologie, sociologie a technika. To vše od nevzdělance. Tedy až na tu techniku.

Jsem pro odpovědnost, nevidím za obzor, ale za dnešek snad ano. Preferuji kritické myšlení, nemám rád zkratky. Sám je ale někdy používám.

REPUTACE AUTORA:
0,00

Seznam rubrik

Tipy autora

Oblíbené stránky