Inteligentní Blbec. Zeman?

úterý 25. červen 2013 15:40

Velké písmeno u druhého slova z nadpisu berte jako nechtěný projev úcty k současnému prezidentovi České republiky. Sice to není můj prezident, ale blbec je to naprosto univerzální a opravdu velký.

Naše malá republika má i univerzální sportovce, o vícebojařích mluvme s úctou. Ale skoro všechno ovládal i pan Rath, nakonec ani prezident Klaus se nesoustředil jen na jednu oblast přírodních věd. Géniú moci máme víc než potřebujeme.

Problém našeho moderního státu zřejmě spočívá v tom, že podsvětí, špinavý policajti a veksláci (u nás je nazývejme politickými podnikateli), si svoje pozice udrželi a ti kluci povýšili na místní politiky, úspěšnější na kmotry nebo plukovníky. Mají ke všemu zaměstnané lepší právníky než náš stát. Důležité je to, že tito skrytí právníci zjevně píšou i zákony, které schvaluje naše sněmovna. Proto mají všichni svoje fotovoltaické elektrárny. A pan Zeman?

A teď už to můžu dopsat (rozhodnutí je dané), Zeman je přímo spojený s mnoha skupinami politických podnikatelů. Nastoupí na něj vyšetřovatelé? Ne, oni jsou placení lépe z té druhé strany. Chucpe je slabé slovo, ať jde tenhle "prezident" do prdele a ti "vyšetřovatelé" s ním.

Tento STÁT bude jeho rozhodnutí stát miliardy, zaplatí je on, zaplatí je jeho synek Gross? Jak se dá odvolat lži prezident? Pan Zeman je zločinec, minimálně kauza MUS by ho měla stát svobodu. Tohle je přátelé státní převrat, dokáže se naše demokracie bránit? Právě jsme ztratili mezinárodní kredit.

PS: Pana Rusnoka si vážím a jeho rozhodnutí nechápu.

Václav Kounovský

Václav Kounovský

Václav Kounovský

Politika, etika, ekologie, sociologie a technika. To vše od nevzdělance. Tedy až na tu techniku.

Jsem pro odpovědnost, nevidím za obzor, ale za dnešek snad ano. Preferuji kritické myšlení, nemám rád zkratky. Sám je ale někdy používám.

REPUTACE AUTORA:
0,00

Seznam rubrik

Tipy autora

Oblíbené stránky