Mládek s.r.o.

pondělí 18. březen 2013 14:02

Pan budoucí ministr čehokoli je ekonomickým expertem ČSSD a zcela jasně, bez jinotajů, označil podnikatele za parazity. Sám bych použil slovo vyžírky, ale označil bych za ně spíš funkcionáře ČSSD a odborů. Proč?

Takřka všechna aktiva tohoto státu vytváří soukromý sektor, podnikatelé, soukromé firmy. Jde o peníze, které jsou následně použité k sanování platů státních zaměstnanců, důchodů, zdravotnictví, školství, kultury, k provozu státu.

ZOO socdem je úžasná, jen ploty tam nejsou, předseda strany nikdy nepracoval, první místopředseda nikdy nepracoval, pan Mládek by mohl makat jedině pod Džerdžidskim. Jsou to vlastně divoká zvířata narozená v zajetí, myslím tím jejich politický život, oni nemají kontakt s realitou, žijí v akvárku, ve zlaté kleci.

Náš stát má samozřejmě i jiné zdroje než profit soukromých firem, dočasně je důležitý rozpočet EU, zatím jsme příjemci z fondů soudržnosti. Máme i poslední výdělečný státní podnik, ale příjmy Budvaru asi nepřeváží náklady na provoz či administraci ostatních zbytkových státních podniků. Nemáme ani podstatné příjmy z licencí a know-how, pokud nějaké máme, tak jsou rozumně (doufám) reinvestované do další práce vědeckých ústavů. Máme tu i nějaké to malé surovinové bohatství, stát má příjem z každé vytěžené tuny uhlí, nafty, plynu, ale to jsou jen drobné.

Tak kdo naplní rozpočet? Jen ti PARAZITI.

Pane Mládku, co vzít do ruky lopatu a odmakat si ten nesmysl co vám vypadl z úst? To byste se asi štítil, vcelku by mě zajímalo pro koho jste dělal jako OSVČ a jak jste platil daně a pojištění. Kolik a jak odvádíte dneska? 

Václav Kounovský

TausretOn zřejmě pan stínový ministr09:4619.3.2013 9:46:08
Václav KounovskýPro Malana Jiráska08:5019.3.2013 8:50:26
Mirek T.Z německé televize jsem se dozvěděl,18:1018.3.2013 18:10:57
Milan JirásekHezký den.18:0018.3.2013 18:00:06

Počet příspěvků: 4, poslední 19.3.2013 9:46:08 Zobrazuji posledních 4 příspěvků.

Václav Kounovský

Václav Kounovský

Politika, etika, ekologie, sociologie a technika. To vše od nevzdělance. Tedy až na tu techniku.

Jsem pro odpovědnost, nevidím za obzor, ale za dnešek snad ano. Preferuji kritické myšlení, nemám rád zkratky. Sám je ale někdy používám.

REPUTACE AUTORA:
0,00

Seznam rubrik

Tipy autora

tento blog
všechny blogy

Oblíbené stránky

Pošlete mi vzkaz

Zbývá vám ještě znaků. Je zakázáno posílat reklamu a vzkazy více bloggerům najednou.