Kolaborant Zeman

úterý 22. leden 2013 20:00

Mít plná ústa lží možná stačí k vítězství v prezidentských volbách, ale měl by budoucí prezident lhát? Měl by budoucí prezident České republiky kolaborovat s KSČ? Měl by být budoucí prezident zvolen jen proto, že jeho žena mluví česky? Žena se kterou ani nebydlí? Žena která byla původně jeho asistentkou, a teď dostane korunku od paní Klausové, protože se narodila s českým jazykem v ústech? Chucpe.

Je to obrovská drzost ze strany rodiny pana Klause. Ta kampaň je bezprecedentní. Paní Zemanová za to nemůže, asi ji to těší ještě míň než autora tohoto článku.

Vypadá to skoro nepravděpodobně, ale třeba uvítáme na našem hradě rakouskou lékařku s rodokmenem sahajícím o pár století před dějiny moderního českého státu, ta žena se bude intenzivně věnovat charitě a nejspíš se naučí česky. Byla tak vychována, byla vychována v úctě k životu, společnosti, vzdělání, tradicím.

Ale spíš budeme mít imaginární první dámu Zemanovou, a třeba ani to ne, třeba se jejich manželství rozvede hned po volbách. Další podvod, další lež? Počítat je nemusíme, občas lžeme všichni, lžeme v drobnostech, lžeme abychom neublížili. Ale nikdo z nás nelže s úsměvem do obrazovky, to umí jen strejda Zeman.

Chceme na hradě mnohokrát usvědčeného lháře? Ono nejde o nic dokuď nejde o život, ale kdyby o ten život šlo, koho by jste na hradě chtěli mít? Knížete se štítem nebo Zemana na štítě?

Václav Kounovský

Václav Kounovský

Václav Kounovský

Politika, etika, ekologie, sociologie a technika. To vše od nevzdělance. Tedy až na tu techniku.

Jsem pro odpovědnost, nevidím za obzor, ale za dnešek snad ano. Preferuji kritické myšlení, nemám rád zkratky. Sám je ale někdy používám.

REPUTACE AUTORA:
0,00

Seznam rubrik

Tipy autora

Oblíbené stránky