Windows 8?

pondělí 5. listopad 2012 12:50

Jsem hrozně odvážný a inovativní, tak jsem si o víkendu dovolil trochu zariskovat a nainstaloval jsem si novou verzi operačního systému od Mrkvosoftu. Ale dost bylo sebechvály, jak ten nový systém funguje? Jestli vás to zajímá, čtěte dál...

Sám jsem sice tak trochu E.T., ale tohle sdělení je určené každému, tedy pokud používáte počítač. Nebojte se osmiček, ono "to" kupodivu funguje. Na počátku byl asi nějaký člověk, nebo tým, s invencí, těch jejich inovativních nápadů se rádi zbavíte tak za pět minut, ale třeba je začnete za pár měsíců stejně rádi používat, až si koupíte MS tablet a MS telefon. Moji zaměstnanci sice nadávají jako špačci už od středy (to si "to" nainstalovali oni), ale  já vidím jen pozitiva.

Windows 8 nejsou reinkarnací Windows Vista, je znát že se firma poučila z vlastních chyb. Sice potřebujete dost operační paměti, na počítač s 1GB RAM a procesorem výkonu P4 bych je radši instalovat nezkoušel, ale pokud si novou verzi operačního systému nainstalujete na stroj, kterému není už pět let, pak máte vyhráno.

Mě osobně, na mém notebooku, všechno funguje, včetně banky a ERP systému, dokonce i ostatní aplikace se zdají rychlejší, to se snad ještě v historii Microsoftu nestalo. A to jsem páchal drzý upgrade, nikoli čistou instalaci. Psát delší text by nebylo k ničemu, vyzkoušejte si "to" sami.

Za mě palec nahoru.

Václav Kounovský

Václav Kounovský

Václav Kounovský

Politika, etika, ekologie, sociologie a technika. To vše od nevzdělance. Tedy až na tu techniku.

Jsem pro odpovědnost, nevidím za obzor, ale za dnešek snad ano. Preferuji kritické myšlení, nemám rád zkratky. Sám je ale někdy používám.

REPUTACE AUTORA:
0,00

Seznam rubrik

Tipy autora

Oblíbené stránky