Konec vlády? Jinudy cesta nevede, a bude nás to všechny bolet...

pátek 29. červen 2012 11:30

Poslední krok premiéra Nečase a obvinění pana Kalouska z ovlivňování průběhu kauzy "Parkanová" vedou náš stát tam, kde ho chtějí mít snad jen komunisté. K předčasným volbám.

Současná vláda měla šanci věci měnit, něco málo se i povedlo, ale stejně brzo skončí. Tenhle stát musí padnout až na ústa, aby občané pochopili, že změny jsou skutečně nutné, sice k pochopení stačí velká násobilka, ale občan "konzument" nechce rozumnět ani té malé.

Vyhození Pospíšila a aktuální kroky v kauze "Parkanová" povedou k vyhlášení nedůvěry této vládě. Pak budou čtyři roky vládnout socialisté s komunistama a teprve potom padneme tvrdě na ústa, nakonec bude muset vládnou nějaká nová "SELSKO-ROZUMOVÁ" a středo-pravicová vláda.

Nevím, kdo s IQ přes 90 se na tento průběh těší, ale prostě TO tak bude. Kalousek nejspíš vypěnil a policisté to pouští dál, nikomu TO nevadí. Proč TO nikoho nepřekvapuje? Že se policista svěří a stěžuje si svým nadřízeným, případně státnímu zástupci, to je naprosto v pořádku. Ale jak a proč se tyhle informace dostaly do médií?

Otázek je mnoho a odpovědi nám budou pouštět média tak čtrnáct dní, měsíc, na pokračování. Přibudou i nové otázky...

Václav Kounovský

MilanJirásekHezké odpoledne.18:2329.6.2012 18:23:36
MirecUšetřil jste mi práci13:1429.6.2012 13:14:49

Počet příspěvků: 2, poslední 29.6.2012 18:23:36 Zobrazuji posledních 2 příspěvků.

Václav Kounovský

Václav Kounovský

Politika, etika, ekologie, sociologie a technika. To vše od nevzdělance. Tedy až na tu techniku.

Jsem pro odpovědnost, nevidím za obzor, ale za dnešek snad ano. Preferuji kritické myšlení, nemám rád zkratky. Sám je ale někdy používám.

REPUTACE AUTORA:
0,00

Seznam rubrik

Tipy autora

tento blog
všechny blogy

Oblíbené stránky

Pošlete mi vzkaz

Zbývá vám ještě znaků. Je zakázáno posílat reklamu a vzkazy více bloggerům najednou.